O Forum

Zapraszamy Państwa do udziału w 9. edycji Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym, które odbędzie się 13 i 14 czerwca 2019 r. w Jaworzu, koło Bielska-Białej. Organizatorem wydarzenia jest firma AutomotiveSuppliers.pl, która dedykuje to spotkanie przede wszystkim do dyrektorów, menadżerów oraz kierowników działów HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac oraz dyrektorów zarządzających. Elementem wyróżniającym to wydarzenie jest program oraz prelegenci - osoby kreujące polityką personalną. Jest to jedyne spotkanie, podczas którego występują wyłącznie osoby związane z branżą motoryzacyjną, prezentujące rozwiązania sprawdzone i wdrożone we własnych organizacjach.

Program Forum HR w sektorze motoryzacyjnym obfituje w najciekawsze studia przypadków, przygotowane i przeprowadzone przez szefów HR kluczowych firm branży motoryzacyjnej działających na terenie Polski. W tym roku będziemy analizować wpływ aktualnej sytuacji na rynku pracy na procesy rekrutacyjne czy absencje. Zaprezentowane zostane case studies, m.in.:
  • Przemysł motoryzacyjny traci impet?
  • Rynek Inżyniera - fakty i mity
  • Jak sprawić by ludzie zrozumieli, potrafili i chcieli przejść przez zmianę organizacyjną
  • CSR na wysokich obrotach w SITECH Sp. z o.o.
  • Komunikacja - ciągłe wyzwanie
  • Pracownicy z zagranicy - szansa czy wyzwanie dla zakładu produkcyjnego?)
forum hr 2018 1

Mamy nadzieję, że nasze dwudniowe Forum będzie dla Państwa dobrą okazją do poznania ciekawych case studies, zidentyfikowania trendów, jak również do wymiany opinii i doświadczeń w gronie praktyków.